Hafta başı diyete başlamaya karar verip azimle uygulayanlar! Sağlığınız için attığınız bu adım sayesinde daha iyi hissedeceğiniz ve formunuza kavuşacağınız günler sizi bekliyor. Diyet, her ne kadar başlı başına size iyi gelecek olsa da küçük egzersizlerle diyeti desteklemek hem performansınızın artmasına yardımcı hem de kilo verirken vücudunuzun sağlıklı bir şekilde forma girmesine destek olacaktır.

Diyetle birlikte aşağıdaki adımlardan size uygun olanları uygulamayı deneyebilirsiniz.

- Her gün 30 dakikalık tempolu yürüyüşler yapabilirsiniz.

- Kardio egzersizleri kalori yakmanıza yardımcı olup diyetle birlikte daha hızlı kilo vermenizi sağlayabilir.

- Evde yapacağınız mekik ve kuvvet egzersizleriyle diyetinizi destekleyebilirsiniz. Sitemizde, egzersizlerle alakalı detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Diyeti Destekleyecek Egzersiz Önerileri

- İş yerinizde veya evinizde arada bir kalkıp hareket edebilir, omuz germe hareketleriyle rahatlayabilirsiniz.

- Asansör yerine merdivenleri kullanmayı deneyebilirsiniz.

- Boş zamanlarınızda bahçe işleriyle uğraşabilir, bisiklet sürebilirsiniz.

Diyeti Destekleyecek Çözümler

Unutmayın, herhangi bir sağlık probleminde mutlaka hekiminize başvurun ve hekiminizin bilgisi dahilinde diyet ve egzersiz hareketleri yapmaya özen gösterin.

kolay egzersiz

Diyeti Destekleyecek
Egzersiz Önerileri

daha fazla

E-BÜLTEN

Tarafıma ileti gönderilmesini istiyorum. Detaylar için tıklayınız Bayer Türk Kimya Sanayi Limited Şirketi tarafından, yukarıda yer alan iletişim bilgilerime tanıtım, pazarlama, reklam, promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasını ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.